fbpx

Bez twarzy, ale z charakterem

Dbamy o bezpieczeństwo, ale nie rezygnujemy z wyrażania siebie. Wybieramy ochronę w stylu, który najbardziej do nas pasuje.

Nasza historia

Marka FaceOff narodziła się z potrzeby. Wybuch pandemii zmusił nas do wstrzymania dotychczasowej działalności, a przyszłość naszej firmy stanęła pod znakiem zapytania. Jednak cały czas walczymy i dlatego zdecydowaliśmy się wykorzystać park maszynowy w sposób adekwatny do sytuacji. Rozpoczęliśmy produkcję akcesoriów ochronnych – maseczek i przyłbic – pod szyldem marki FaceOff.

FaceOff to dla nas sposób na przetrwanie i walkę z wirusem, ale na własnych warunkach. Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo i jakość naszych produktów, jednak zdając sobie sprawę z indywidualnego stylu każdego z nas stawiamy też na wyjątkowy design. Zakrywamy twarze, ale nie rezygnujemy z wyrażania siebie.

nasza wizja

Łączymy design i bezpieczeństwo, aby tworzyć wyjątkowe akcesoria ochronne

Dokładamy wszelkich starań, aby maseczki FaceOff były wygodne, funkcjonalne i zgodne z najnowszymi trendami. Wiemy, że każdy kieruje się własnym gustem, dlatego zdecydowaliśmy się produkować zarówno wzorzyste, jak i gładkie modele. Mamy nadzieję, że Ty również znajdziesz taki, który pasuje do Ciebie w 100%!