Maseczka ochronna w Twoim stylu by ania 23 kwietnia, 2020 0 Bez kategorii

Specjalistyczne chirurgiczne maseczki jednorazowe zarezerwowane są dla medyków. Po pierwsze od wybuchu pandemii są trudno dostępne, po drugie – czy wyobrażacie sobie ilość wygenerowanych śmieci, gdyby każdy z nas codziennie zużywał chociaż jedną taką maseczkę? Nie wspominając nawet o wysokiej marży, jaką nakładają obecnie sprzedawcy. Z pomocą przychodzą maseczki wielokrotnego użytku. Występują w każdym możliwym kolorze, i poza bezpieczeństwem zapewniają nam coś jeszcze – zachowanie własnego stylu.

Maseczki ochronne w modne printy

Dżungla, inspirowany twórczością Roya Lichtensteina pop art, a może hawajskie kwiaty hibiskusa prosto z wyspy Maui? Niezależnie od tego, który wzór wybierzesz, na pewno nie pozostaniesz niezauważony. Maseczki FaceOff w barwne graficzne motywy są oryginalne i pełne energii. Kto powiedział, że maseczka ochronna nie może być jednocześnie modna? Już wiemy, że to „obowiązkowy” dodatek sezonu SS2020. A skoro tak, warto wybrać wzór, który pasuje do naszego stylu i w którym będziemy czuć się dobrze.

Maseczki ochronne gładkie 

Nie zapomnieliśmy o tych, którzy wolą klasykę. Albo minimalizm. Jeśli w pracy obowiązuje Cię bardziej formalny dress code (nawet za ekranem monitora), albo po prostu nie jesteś fanem printów i lepiej czujesz się w monochromatycznych stylizacjach, możesz wybrać gładką maseczkę czarną lub białą

Aż 4 rozmiary maseczek ochronnych FaceOff

Nasze maseczki wielorazowe dostępne są aż w 4 rozmiarach – XS, S (rozmiary dziecięce) oraz M (dla większości kobiet) i L (dla większości mężczyzn). Po to, aby każdy mógł dobrać odpowiednią do swojej twarzy wielkość. Dlaczego? Odpowiednio dopasowany rozmiar sprawia, że maseczka dobrze przylega i szczelnie zasłania usta i nos, a tym samym stanowi skuteczniejszą ochronę przed drobnoustrojami.  

Udostępnij

Dodaj komentarz

Polecamy także
Parujące okulary w maseczce – historia prawdziwa by ania 07 maja, 2020 0 para, parująceokulary, truestory, wilgoć

Jeśli nosisz okulary to doskonale wiesz, ile frustracji wywołuje ich parowanie podczas noszenia maseczki. Masz wrażenie, że jedyna droga do komfortu to ubrać albo jedno, albo drugie? Znamy ten ból.

Czytaj dalej